Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fotoğraf Galerisi

Yerli Malı Haftasında Sağlık Çalışanlarına Deveci Armudu Dağıtıldı

VİDEOYU PAYLAŞ

AK Parti Kestel İlçe başkanı Sinan Aktaş ve yönetimi Yerli Malı Haftası nedeniyle Narlıdere Kooperatifini ziyaret etti.

Yerli üretimin önemine dikkat çeken Aktaş, “Yerli Malı Haftası münasebetiyle AK parti Kestel ilçe teşkilatı olarak ilçemizdeki yerli ürün üreten çiftçilerimizi ziyaret etmek istedik.  Yaptıkları üretim ile ekonomiye sağladıkları katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.  İnşallah devletimizin de desteği ile çiftçimizin yüzü daha gelecek daha fazla desteklerle bu sıkıntılı süreci atlatacağız. Bizler ilçe teşkilatı olarak üreticimizin buradaki sıkıntılarını biliyoruz, bunları vekillerimiz aracılığıyla Ankara’ya iletip oradan gerekli destekleri almalarını sağlıyoruz. İnşallah bu yaptıkları çalışmalar daha da büyüyerek hem ilçe hem ülke ekonomisine daha büyük katkı sağlayacaktır.  Yerli üretim yapan çiftçilerimize emeklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten çok memnun olduğunu söyleyen Kooperatif Başkanı İsmail Korku, “Yerli Malı Haftası doğusuyla bizleri ziyarete gelen ilçe başkanı ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz. Devletimize Allah zeval vermesin bizler Kooperatif olarak devamlı öğretmeye hazırız, işimizin başındayız” şeklinde konuştu.

Kestel’de Üretilen Deveci Armudu Sağlık Çalışanlarına İkram Edildi

Yerli Malı Haftası, her sene Kestel’de okullarda kutlanırken, pandemi sürecinden dolayı okulların kapalı olmasıyla, bu sene sağlıkçılarla kutlandı. Korona virüs salgını ile mücadelede özverili bir şekilde çalışma yürüten sağlık çalışanlarına destek olmak maksadıyla sağlık çalışanlarına yerli üretim Deveci Armudu ikram edildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan AK Parti Kestel ilçe başkanı Aktaş, ” İçinde bulunduğumuz covid-19 salgın sürecinde en riskli grupta olan sağlık çalışanlarımıza yerli malı haftası olması münasebetiyle Kestel çiftçimizin yerli ürünlerinden kendi ürettiğimiz meşhur Deveci Armudunu ilçe sağlık müdürümüze ve sağlık çalışanlarımıza ikram etmek istedik. Gerçekten bu zor görevi üstlenen sağlık çalışanlarımızın sürekli yanındayız. Her türlü sıkıntılarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte bu süreci hızlı bir şekilde atlatırız.” dedi.

Ülke olarak zor bir süreçten geçtiğimiz söyleyen Kestel İlçe Sağlık Müdürü Fatma Yıldız Engin, “Gerçekten millet olarak hatta tüm dünyada hep zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç içerisinde bir zaman destekleriniz için hepinize teşekkür ederim bu hafta da özellikle yerli malı haftası nedeniyle bu nazik ikramdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah hep beraber atlatmak dileğiyle diyorum. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyalım” şeklinde konuştu.

DİĞER VİDEOLAR