Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fotoğraf Galerisi

Yeniden Refah Partisi İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

VİDEOYU PAYLAŞ

Yeniden Refah Partisi Kestel İlçe Başkanlığı, korona virüs salgının ülkemizi de etkisi altına aldığı bu günlerde ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Kestel de bulunan ihtiyaç sahiplerine erzak ve maske yardımı yapıldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Kestel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Utku Coşkunova, “Korona Virüs ülkemizde görülmeye başladıktan sonra, bazı fabrikalar işçi çıkarmaya, bazı fabrikalar ise üretime ara verdi. Bizde bu doğrultuda bizimle iletişime geçen ve bizim tanıdığımız ihtiyaç sahibi olan ailelerimiz vardı. 35 ailemize erzak yardımında bulunduk. Bu ailelerden geri dönüş olarak hayır dualarını aldık ve partimiz için hayır duası almak çok önemlidir.

Seçim Zamanı Değil Geçim Zamanı

Bu yardımların amacı ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını gidermektir. Bu ihtiyaçları karşılamaya çalışırken eleştiriler de aldık, reklam için yapıyorsunuz dediler. Bizler kesinlikle reklam için değil Allah rızası için yapıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi “Seçim Zamanı Değil Geçim Zamanı” halkımızın yanındayız.

Yeniden Refah Partisi Kestel İlçe Başkanlığı olarak Korona virüs öncesi her hafta stantlar kurup, her hafta bir köyümüzü ziyarete gidiyorduk. Bunlar seçim zamanı değil geçim zamanı halkımızın yanında olduğumuzun kanıtıdır.

İnşallah en kısa zamanda salgın sona erer, bizde yeniden refah partisi olarak çalışmalarımıza devam ederiz, yeniden sahalara ineriz ve halkımızla buluşuruz inşallah” diye konuştu.

DİĞER VİDEOLAR