Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fotoğraf Galerisi

Sosyal Medya’da Yapılan Manipülasyonlar Sonrası Dudaklı Halkı Mağdur

VİDEOYU PAYLAŞ

Geçtiğimiz hafta Dudaklı’da yaşanan sel felaketi sonrasında hasar gören araçların çekici ücretlerini vatandaş değil devlet tarafından ödendi.

Sosyal medya’da yapılan manipülasyonlar sonrası Dudaklı köylüler mağdur oldu.

Konuşmalarının kesilerek kullanıldığını söyleyen  Ali SONER, “ Devletimizden Allah razı olsun yatağımızdan, yorganımızdan, çarşafımızdan hatta ayakkabımıza varana kadar bizlere yardım etti. Çalışan belediye personellerinin sayısını ben sayamadım 2 bin 3 bin kişi çalıştı burada, bunu yaşayan bilir öyle uzaktan atmayla tutmayla olmuyor bu işler. Devletimiz bizlere paralarımızı kuruşu kuruşuna ödedi, araçlarımızı otoparktan çıkardık Allah devletimizden razı olsun. Sadece otoparkçının hatası yüzünden sorun yaşadık o da hemen halledildi. Konuşmalarım kesilerek medyaya farklı yansıtıldı.” şeklinde konuştu.

Mahalle muhtarı İsmail ESEN, “Selin olduğu günden itibaren belediyemizin ekipleri en kısa zaman da buraya ulaştılar. O günden itibaren 4 günde bütün Belediyeler, Valimiz, Kaymakamımız, Jandarma, Afad ve hatta Bakanımız bile 3 defa gelip gitti. Köyümüzde aylarca kalkmayacak enkazı 5. Gününde eskisinden daha iyi hale getirdiler. Altyapımızla alakalı olan sorunlarımız da eskisinden daha güzel hale geldi. Sayın Cumhurbaşkanı’mız, Bakanlarımız, Valimiz, Kaymakamımız, Belediye Başkanlarımızdan Allah razı olsun. Araçlarla alakalı bir diyalog sıkıntısı oldu. Arkadaşlarımızdan para talep edildi fakat devletimiz bu paraları ödedi ve vatandaşlarımızın araçlarını otoparktan çıkardı. Ücret ödeyen vatandaşların da ücretleri iade edildi. Başımıza gelen afetle ilgili gerekli bilgiler yerine ulaşmadığı için yanlış anlaşılmayla sonuçlandı. Bunlar bu kadar büyütülecek şeyler değil devletimiz bunları da çözdü, anda kimse mağdur değildir” diye konuştu.

DİĞER VİDEOLAR