Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Gürsu İlçe Başkanı Tahir Akdağ Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Gürsu

Milliyetçi Hareket Partisi Gürsu İlçe Başkanlığına Muhammet Tahir AKDAĞ atandı.

Gürsu’daki görev teslimine İl Başkan Yardımcısı Hikmet Çalışye,  Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Cahit Özdemir ve Başkan Vekili İsmail Tozman katılarak Muhammet Tahir Akdağ’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden eski ilçe başkanı Ali Osman BEYSİR den sonra, İlçe Başkanlığı görevine getirilen Akdağ yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’nin takdiri ve Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih YALÇIN’ın tensipleriyle 27 Nisan 2020 günü Milliyetçi Hareket Partisi Gürsu İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım.
Beni ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımı bu göreve layık gören sayın genel başkanımıza teşekkür ve şükranlarımı sunmak istiyorum.
Bu süreçte destek ve emekleriyle yanımda olan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Cihangir KALKANCI’ya bilhassa teşekkür ederim.
5 Kasım 2019’dan beri yürütmekte olduğum Bursa Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevimde ülkü ve kader birliği yaptığımız, pek çok başarılı projede birlikte olduğumuz başta Bursa Ülkü Ocakları Başkanımız Cahit ÖZDEMİR’e, Başkan Vekilimiz İsmail TOZMAN’a, İlçe Ocak Başkanlarımız ve kıymetli ülküdaşlarımıza teşekkür ederim. Allah’a şükürler olsun aldığım bayrağı başka bir ülküdaşımıza verilmek üzere alnımın akıyla teslim ediyorum. Hayatım boyunca Ülkü Ocaklarını yuvam olarak gördüm. Ülkü Ocaklarında yapılan her görev değerlidir. Bu şiarla Allah rızasını gözeterek şimdiye kadar Ülkü ocaklarında çeşitli görevlerde bulundum. Makamlar ve görevler gelip geçicidir. Önemli olan davamız ve ülküdaşlık hukukumuzdur. Bundan sonraki hayatımda da Ülkü Ocaklarına hizmet etmeye devam edeceğim.
Bir neferi olmaktan onur duyduğum davama bundan sonra Gürsu İlçe Başkanı olarak hizmet edeceğimden kıvançlıyım. Kutsal bir göreve layık görüldüğümün bilincindeyim ve sorumluluğumun farkındayım.
Milliyetçi Hareket Partisi, darağaçlarından ve taş medreselerden geçerek büyük acı ve sabırlarla inşa edilen kutlu bir yuvadır. Ruhi KILIÇKIRAN’dan, Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’na beş bine yakın ülküdaşını bu dava uğrunda şehit veren mukaddes bir davanın temsilcisidir. Şehitlerimizin ve gazilerimizin bize bıraktığı bu emaneti unutmadan, Liderimizin izinden ayrılmadan bu kutlu görevde başarılı olmak için gece-gündüz demeden çalışacağız.
Herkesin destek ve katkılarını canı gönülden bekliyorum. Yılmadan, yorulmadan azimle çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim ideallerimizden ve şuurumuzdan bizleri ayırmasın.
Bizden önce bu bayrağı sırtlayan ve elim bir kaza sonucu aramızdan ayrılan Gürsu İlçe Eski Başkanımız Ali Osman BEYSİR’e şükranlarımı sunuyor ve Fatihalarla yâd ediyorum.” diye konuştu.
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Ne mutlu Türküm diyene!