Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  19,05
  %0,13
 • EURO
  20,50
  %-0,63
 • ALTIN
  1,21
  %-0,66
 • BIST
  5,031
  %-0,59
Kestelli Kuaföler Pazartesi Gününe Hazırlanıyor

Kestelli Kuaföler Pazartesi Gününe Hazırlanıyor

Kestelli Kuaförler Pazartesi Gününe Hazırlanıyor

Pazartesi günü faaliyete girecek olan berber, güzellik salonu ve kuaförlerde hazırlıklara başlandı. İş yerlerini müşterileri için hazır hale getiren kuaförler, randevu taleplerini almaya başladıklarını söyledi.Koronavirüs salgınıyla mücadele devam ederken, bir yandan da normalleşme sürecine girildi. Bu süreçte 11 Mayıs Pazartesi günü, berber, güzellik salonu ve kuaförlerin açılmasına karar verildi. İş yerlerinde de açılış hazırlıkları başladı. Kuaförler, bir yandan iş yerlerini temizlerken, bir yandan da eksikliklerini gideriyor.Hazırlıklarını sürdüren ER&VİL Kuaför sahibi Mestan Bulat," Koronavirüs nedeniyle uzun süredir kapalıydık. Pazartesi günü başlayacağız. Bugün ön hazırlığımızı, temizliğimizi yapıyoruz. Pazartesi günü 2'şer metre mesafe ile müşterilerimizi ağırlayacağız. Her şey tek kullanımlık olacak. Steril ve kişiye özel ürünleri kullanacağız. Müşterilerimizin sağlığı için tüm hazırlıklarımızı tamamlayıp pazartesi gününe hazır olacağız” diye konuştu.

Kestel Online paylaştı: 8 Mayıs 2020 Cuma

Pazartesi günü faaliyete girecek olan berber, güzellik salonu ve kuaförlerde hazırlıklara başlandı. İş yerlerini müşterileri için hazır hale getiren kuaförler, randevu taleplerini  almaya başladıklarını söyledi.

Koronavirüs salgınıyla mücadele devam ederken, bir yandan da normalleşme sürecine girildi. Bu süreçte 11 Mayıs Pazartesi günü, berber, güzellik salonu ve kuaförlerin açılmasına karar verildi. İş yerlerinde de açılış hazırlıkları başladı. Kuaförler, bir yandan iş yerlerini temizlerken, bir yandan da eksikliklerini gideriyor.

Hazırlıklarını sürdüren ER&VİL Kuaför sahibi Mestan Bulat,” Koronavirüs nedeniyle uzun süredir kapalıydık. Pazartesi günü başlayacağız. Bugün ön hazırlığımızı, temizliğimizi yapıyoruz. Pazartesi günü 2’şer metre mesafe ile müşterilerimizi ağırlayacağız. Her şey tek kullanımlık olacak. Steril ve kişiye özel ürünleri kullanacağız. Müşterilerimizin sağlığı için tüm hazırlıklarımızı tamamlayıp pazartesi gününe hazır olacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?