Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  21,92
  %1,63
 • EURO
  23,58
  %1,85
 • ALTIN
  1,38
  %1,67
 • BIST
  5,388
  %0,30
Kestel’de Rafadan bir hafta sonu…

Kestel’de Rafadan bir hafta sonu…

Kestel Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kültürel ve sosyal etkinlikler ses getirmeye devam ediyor.

TRT Çocuk Kanalı’nın sevilen çizgi dizisi Rafadan Tayfa’nın yeni sinema filmi Kestelli çocuklarla ve ebeynleri ile buluştu. Rafadan Tayfa Göbeklitepe sinema gösterimi için 3 günde 3 bin 600 bilet dağıtımı gerçekleştiren Kestel Belediyesi, 14-15-16 Şubat tarihlerinde büyük bir çocuk şöleni gerçekleştirmiş oldu.

Ocak ve Şubat aylarında artarak devam etkinlikler ile ilgili açıklamalarda bulunan Kestel Belediye Başkanı Mimar Önder Tanır, “İlçemizin en önemli değeri yarınlarımızın da teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz. Kestel’in inşası için emek harcarken çocuklarımızın bugünleri de ihmal edemeyiz. Yoğun çalışma tempoları içerisinde çocukları ile vakit geçiremeyen anne ve babalar ile birlikte sinemayı ilk defa gören çocuklarımızın da keyif aldığı bir etkinlikler dizisine imza atmaktan keyif duyuyorum. Kestel Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinliklerimizin kapısı tüm Bursa’mıza ve ilçelerimize açık. Bursa’nın çeşitli ilçelerinden ve mahallelerinden gelerek Rafadan Tayfa Göbekli Tepe çizgi sinemayı izleyen çocuklarımızın neşesini ve ailelerinin mutluluğunu görmek güzeldi. Bizler yaşayan ve yaşatan bir Kestel için tüm belediye çalışanlarımızla halkımızın emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kestel Belediyesi 2020 yılında aylık olarak düzenlediği ve önceden duyurduğu kültürel, sosyal ve toplumsal projelerle Türkiye’nin gündeminde önemli bir yer kazanmaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?