Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kestel’de EBA’yı Etkin Kullanan Öğrenciler Ödüllendirildi

Kestel Belediye Başkanı Önder

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle oluşturulan uzaktan eğitim platformu olan Eğitim Bilişim Ağı’nı (EBA) etkin kullanan öğrencileri, çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan uzaktan eğitim platformu EBA’yı etkin ve yoğun olarak kullanarak en yüksek puanı toplayan Anaokulu ve Özel Eğitim Kurumları dahil olmak üzere her sınıf seviyesinden 3 öğrenci,  Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır tarafından çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.

Kestel Belediyesi’nin yeni hizmete açtığı Çilek Kafe’de gerçekleşen törene, İlçe Kaymakamı Ahmet Karakaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, çok sayıda öğrenci ve veli katılım sağladı. Başkan Tanır, Kaymakam Karakaya ve İlçe Milli Eğtim Müdürü Ercümen, EBA’da derslere katılarak en çok puan toplayan öğrencilere, hediyelerini takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konuya ilişkin konuşan Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ‘’Koronavirüs salgını sebebiyle, Milli Eğitim Bakanlığımızca oluşturulan uzaktan eğitim platformu EBA’da, Kestel olarak 17 ilçe içerisinde en yüksek puanı topladık. Bizde bu puan sıralamasına göre öğrencilerimizi tebrik etmek amacıyla çeşitli hediyelerle ödüllendirdik. Öğrencilerimiz, pandemi süresince okullarından uzak kaldılar ancak eğitimlerine ara vermediler. Bu durum bizleri çok mutlu etti.  Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyor ve yeniden başarılarını tebrik ediyorum.  İnşallah, yeni dönemde öğretmenlerine, arkadaşlarına ve özledikleri okullarına kavuşacaklar.’’ diye konuştu.