Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kestel Yeniden Refah Şifa Paketi Dağıtımı Yaptı

Yeniden Refah Partisi Kestel

Yeniden Refah Partisi Kestel ilçe başkanlığı pandemi sürecinde Kestelli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Yeniden Refahlılar son olarak 250 adet şifa paketi dağıtımı yaptı.

Konuya ilişkin açıklama yapan ilçe başkanı Yakup Acar , “Yeniden Rafah Partisi Genel Başkanımız sayın Dr.Fatih  Erbakan beyin  ve bizlerin hassasiyet ile üzerinde durduğu vatandaşlarımıza maske,temizlik ürünleri zor durumda olan vatandaşlarımıza erzak  yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz.

Pandemiyle topyekün mücadelenin önemine işaret ederek; “Bunları yaparken amacımız siyasi rant elde etmek değil tamamen Koranavirüs (kovid)salgını nedeniyle zor durumda kalan vatandaşlarımızın yanlarında olduğumuzu göstermektir. Sadece seçim zamanı değil geçim zamanında da yanlarında olduğumuzu bilmelerini hatırlatıyoruz. Yardımlarımızı tamamen ilçe başkanlığımızın koordinasyonunda gençlik kollarımız ve hanım kollarımızın özverisiyle yapıyoruz. Belirlenen evlere bizzat maske, temizlik malzemelerini ulaştırıyoruz. İlçe Başkanlığı’mıza ulaşılıp bu süreçte işini kaybetmiş zor durumdaki vatandaşlarımıza hiç bir siyasi parti ayrımı yapmadan erzak ve gıda temini yapmaya devam ediyoruz. Bunları yaparken tamamen Allah’ın rızasını kazanmak ve peygamber efendimizin (sav) buyurduğu “komşusu aç yatarken tok yatan bizden değildir” inancıyla hareket ediyoruz. Bu süreçte vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Rab’bim ülkemizi milletimizi ve tüm insanlığı en kısa zamanda selamete çıkarsın inşallah.” ifadelerini kullandı.