Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kestel Orbay Spor’dan 3. Lig Takımına Transfer Başarısı

Kestel’in markası haline gelen

Kestel’in markası haline gelen Orbay Spor Kulübü, 3. Ligde mücadele eden Bursa Yıldırım Spora  takımının alt yapısından yetiştirdiği 2010 doğumlu Arif  Koçoğlu’nu transfer etti.

Gerçekleşen transfer hakkında konuşan Orbay Spor Kulübü Başkanı Özdoğan Orbay, “Tek bir hedefimiz var. İlçemizdeki çocuklara doğru ve kaliteli eğitimle, Türk futboluna daha bir çok yıldız yetiştirmek olduğunu ve hiç bir çocuğumuzun gelecek hayallerine engel olan değil onlara destek olan bir kulüp anlayışıyla, profesyonel takımlar tarafından beğenilen her çocuğumuza transferi için destek olup çocuklarımızın hayallerinin öncüsü olacağız. Bize sportif desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Önder Tanır’a Orbay Spor kulübü olarak çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Orbay Spor futbol şube sorumlusu İzzet Cangir, “6 yaşından itibaren Orbay Spor alt yapısında oynayan Arif Poyraz Koçoğlu’na Spor hayatında başarılar dileriz. Başta ailesi olmak üzere, Bursa Yıldırım Spora çok teşekkür ederiz. Her şey Kestel gençliği için” ifadelerini kullandı.