Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  21,85
  %1,31
 • EURO
  23,57
  %1,84
 • ALTIN
  1,38
  %1,39
 • BIST
  5,388
  %0,30
CHP Kestel İlçe Başkanlığı İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

CHP Kestel İlçe Başkanlığı İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Kestel CHP ilçe Başkanlığı İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Kestel CHP ilçe Başkanlığı İhtiyaç Sahiplerini UnutmadıCHP Kestel İlçe Başkanlığı, korona virüs salgının ülkemizi de etkisi altına aldığı bu günlerde ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Kestel de bulunan ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı yapıldı.Konuya ilişkin açıklama yapan İlçe Başkanı Hatice DOĞAN, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşana Korona virüs salgını dolayısıyla ilçemizde ekonomik olarak zor durumda olan, yaşam standartlarını düşüren vatandaşlarımızın bazıları evlerine ekmek götüremeyecek duruma geldi.Bizde bundan yola çıkarak genel merkezimiz ve il örgütümüz ile birlikte bu çalışmayı organize ettik. Bu çalışmanın ana temeli gerçekten ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza ulaşarak, bizim kültürümüzde de var olan paylaşma geleneğini yaşatmak. Biz komşusu açken tok yatamayan bir milletin evlatlarıyız, buradan yola çıkarak biz elimizde ne varsa ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak için biz bu projeyi geliştirdik. Komşunuz açken siz tok yatmayın, bu kötü günleri bu şekilde paylaşarak geçirmeliyiz. Biz mahallelerde yaptığımız çalışmalar doğrultusunda gıda paketleri oluşturup ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdık. Bu gıda yardımları salgın süreci boyunca devam edecektir. Gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız bize ulaşsınlar haftanın iki günü partimiz açık, gerek buraya gelerek gerek telefon ile bizimle iletişime geçebilirler. Hiçbir çocuk yatağa aç girmesin diyoruz. İnşallah bu sıkıntılı günleri de el birliği ile sağlıklı bir şekilde atlatacağız.” diye konuştu.

Kestel Online paylaştı: 17 Nisan 2020 Cuma

CHP Kestel İlçe Başkanlığı, korona virüs salgının ülkemizi de etkisi altına aldığı bu günlerde ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Kestel de bulunan ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı yapıldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan İlçe Başkanı Hatice DOĞAN, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşana Korona virüs salgını dolayısıyla ilçemizde ekonomik olarak zor durumda olan, yaşam standartlarını düşüren vatandaşlarımızın bazıları evlerine ekmek götüremeyecek duruma geldi.
Bizde bundan yola çıkarak genel merkezimiz ve il örgütümüz ile birlikte bu çalışmayı organize ettik. Bu çalışmanın ana temeli gerçekten ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza ulaşarak, bizim kültürümüzde de var olan paylaşma geleneğini yaşatmak. Biz komşusu açken tok yatamayan bir milletin evlatlarıyız, buradan yola çıkarak biz elimizde ne varsa ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak için biz bu projeyi geliştirdik. Komşunuz açken siz tok yatmayın, bu kötü günleri bu şekilde paylaşarak geçirmeliyiz. Biz mahallelerde yaptığımız çalışmalar doğrultusunda gıda paketleri oluşturup ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdık. Bu gıda yardımları salgın süreci boyunca devam edecektir. Gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız bize ulaşsınlar haftanın iki günü partimiz açık, gerek buraya gelerek gerek telefon ile bizimle iletişime geçebilirler. Hiçbir çocuk yatağa aç girmesin diyoruz. İnşallah bu sıkıntılı günleri de el birliği ile sağlıklı bir şekilde atlatacağız.”  diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?