Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kestel Belediyesi’nden İlçe Jandarma Komutlanlığı’na İnsansız Hava Aracı

Kestel Belediye Başkanı Önder

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, İlçe Jandarma Komutanlığı’nın hizmetlerine daha etkin ve verimli şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla, 1 adet İnsansız Hava Aracı (Drone) hediye etti.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ilçede bulunan park, mesire alanları ve okul çevrelerinde asayiş ve güvenlik uygulamalarının daha detaylı yapılabilmesi adına, İlçe Jandarma Komutanlığı’na 1 adet İnsansız Hava Aracı (Drone) hediye etti. Terörle mücadelenin yanı sıra kaçakçılık, asayiş ve trafik olaylarında da etkin görev üstlenen Drone, Belediye Başkanı Önder Tanır tarafından, Kestel İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Can Ayhan’a teslim edildi.

Kestel Belediyesi olarak her daim güvenlik güçlerinin yanında olduklarını belirten Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ‘’Güzel ilçemizin kırsal alanlarında huzuru ve güvenliğini sağlayan Jandarma Komutanlığımızın hizmetlerine daha etkin ve daha verimli bir şekilde devam edebilmesi adına bir İnsansız Hava Aracı hediye ettik. Jandarma teşkilatımız artık faaliyetlerini, operasyonel çalışmalarını daha detaylı şekilde gerçekleştirebilecek. Bizlerin ve ilçemizin huzuru için görevlerini en iyi şekilde yerine getiren jandarma teşkilatımıza, insansız hava aracımızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.’’ dedi.

Kestelİlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Can Ayhan ise, mutluluğunu ifade ederek, ‘’Belediyemize, jandarma teşkilatına yaptıkları katkıdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Ekiplerimiz, gece gündüz demeden karadan çalışmalarını yürütüyordu. Artık havadan da, güzel ilçemizin güzel insanlarının güvenliği için görevde olacağız’’ diye konuştu.