Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Karakaya’dan Yeni Yıl Mesajı

Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya
Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı. Karakaya’dan

Kaymakam Karakaya, yayınladığı mesajda “2020 yılı dünyanın büyük bir bölümünü etkisi altına alan Covid-19 salgını ile mücadele ettiğimiz bir yıl oldu. Salgından korunmak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla büyük bir mücadele verdik ve mücadeleye devam ediyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de salgının yayılım hızı ve vaka sayısındaki artışın durdurulması için çalışmalar çok yoğun bir şekilde yürütülmektedir. Ülke ve millet olarak içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreci birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde hep birlikte atlatacağımıza ve özlem duyduğumuz sağlıklı günlere bir an önce kavuşacağımıza canı gönülden inanıyorum. Bu zorlu sürecin aşılmasında devletimizin aldığı tedbirlere uyulmasının, kurallara riayet edilmesinin çok büyük önemi olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim. Salgınla mücadelede hep birlikte alacağımız önlemlerin, bizleri sağlıklı günlere ulaştıracağını unutmayalım. 2020 yılında Koronavirüs salgını nedeniyle, aile büyüklerimizi, eşimizi, dostumuzu ve sevdiklerimizi kaybettik. 2021 yılı içerisinde devletimiz tarafından yapılacak aşılama çalışmaları sonrasında Koronavirüs salgınıyla daha etkili bir mücadele gerçekleştireceğiz.
2020 yılının ardından yeni yılda, toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olması en büyük arzumuzdur. Her yeni yıl, insanların geleceğe umutla bakmasını sağlarken beklentilerini de artırmaktadır. Bizlerde geride bıraktığımız yılda olduğu gibi çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri için, onlara daha güzel yarınlar bırakabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Şehit yakınlarımız ve kahraman gazilerimiz başta olmak üzere tüm Vatandaşlarımızın her derecedeki kamu görevlisi mesai arkadaşlarımın yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. Yeni umutlarla karşıladığımız 2021 yılının Ülkemize ve tüm dünyaya başta sağlık olmak üzere barışın ve huzur getirmesi duasıyla” ifadelerini kullandı.