Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  19,05
  %0,13
 • EURO
  20,50
  %-0,63
 • ALTIN
  1,21
  %-0,66
 • BIST
  5,031
  %-0,59
Kaymakam Ahmet Karakaya’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kaymakam Ahmet Karakaya’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kestel Kaymakamı ve Ahmet Karakaya, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Karakaya yayınladığı mesajda “Toplumsal yaşamımızda önemli yeri olan bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların ve sevinçlerin paylaşıldığı, sevgi ve saygının artarak katmerleştiği, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının kuvvetlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı müstesna günlerdir.
        İdrak edeceğimiz Ramazan Bayramında ilk kez kucaklaşmalarımızı, el öpmelerimizi, buluşmalarımızı bir başka zamana erteleme sorumluluğunu taşıyoruz. Hem ülkemizi hem de dünyanın genelini tesirine alan Kovid-19 hastalığıyla mücadele edebilmek için biraz daha zamana ihtiyaç duymakla birlikte, bayramda da sosyal mesafeleri azami ölçülerde korumak durumundayız.
        Bu bayram gününde canlarım ve sağlıklarını bu vatan ve bayrak için feda ve siper etmiş aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi rahmetle anıyorum. Şehitlerimizin aziz hatırasını her daim yaşatmak ve gazilerimize devletin vefasını gösterınek başta gelen görevimizdir, diye düşünüyoruz ve inanıyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesini, bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşmayı Yüce Rabbimden niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?