Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
EMRAH

Gözlemci Anne: Kristal Çocuk Meselesi

Ülkemiz de düşünülmesi irdelenmesi gereken bir çok konu varken şuan tek kafa yorduğumuz Atakan’ın kim olduğu yada gerçekte ne olduğu, bu duruma kafa yormalıyız. Çünkü bu durumun bir çok sebebi olabilir. Ülkemizin durumu ortada belki gündemi değiştirmek, ortaya atılan bir meşguliyet, belki dış mihrapların bizi içten yönetmeye başladığı bir proje yada gerçekten kıyamet yakın Deccalin askerleri sarıyor etrafımızı hepsi olabilir.

Gelelim Kristal çocuk meselesine.

Kristal Çocuk Özellikleri;

 • DNA’larında ve vücutlarında yapısal farklılıklar gözlenmektedir.
 • DNA’ları 2 kıvrımlı değil,12 kıvrımlıdır.
 • Deri,kulak,göz,kafatası,beyin,sinir ve sindirim sistemleri farklıdır.
 • Kafatasları ve beyinleri arasında bir boşluk vardır.
 • Yine ilginç birer manyetik kişiliklere sahiptirler.Sık sık meleklerden,rehber ruhlardan ve geçmiş yaşam anılarından bahsederler.Büyük ,içe işleyen gözleriyle uzun süre insana bakar ,ruh kayıtlarına erişip onun kim olduğunu ve aklından geçenleri okurlar.
 • Konuşmaya başlamadan önce şarkı söylemeye başlayabilirler.
 • Aynı zamanda bu tür kristal çocukların %50’si her hastalığı tedavi edebilen şifacıdırlar.
 • Onlara Otizm veya Asperger Sendromu tanısı koyulabilir.
 • İlgileri olmayan şeyleri geri yansıtma özellikleri vardı. Bunun sebebi isminden de anlaşılacağı üzere kristalin yapıda olmalarındandır.
 • Kısaca dünyaya metafizik görünümlü yeni bir varlık tipinin yerleşmiş olduğundan bahsedildiğini söyleyebiliriz.
 • Bilim adamlarına göre bugün 10 yaşın altındaki çocukların % 90’ı indigo ve kristal çocuklardır.
 • İlginç olan şu ki 2012’nin sonuna kadar DNA değişimi tamamlanacak ve bu tarihten itibaren 2 kıvrımlı DNA’ya ve 7 renkli auraya sahip insan kalmayacaktır.
 • Bunun yerine 12 kıvrımlı DNA’ya sahip tek renkli auralı varlıklar dünyada birlik bilinci içinde bir toplum oluşturacaktır.

Birçoğumuz kabul etmese de metafizik varlıkların insanları yönlendirdiği ve bedenine hakim olup istediklerini yaptırdıkları bir gerçektir. Eğer iman ve ferasetle değerlendirirsek, bu durumun hiç de olumlu ve rahmani bir yanı yoktur. O yaştaki bir çocuğun evrim teorisine kafa yorup, buna inanması (insanların evrimleşerek türediğini savunmak) kadar sapkın bir düşünceyi savunması kadar anormal bir durum yoktur. Kendimden pay biçerek evrim teorisini ilk 18 yaşında merak ederek okumuştum. Allah’dan doğru bir kaynak seçmiştim ve Allah’dan başka İlah olmadığına inancım tamdı. Maymunların insana dönüşmeyeceğinin idrakindeydim, o yaştaki bir çocuğun diğer yaşıtlarını da etkileyerek, buna inandırma planı hiç de masum değil! değil mi. Çünkü o yaşta ki çocuklarda somutlaştırarak inanmak daha kolaydır ve bunu kullanmak hiç adil değil. Yapmamız gereken çocuklarımızı bu komplolardan korumaktır,  maneviyatlarını güçlendirerek imanlarını tazelemek ve dinç tutmak zorundayız. Birileri tarafından yönetilmeye çalışıldığımız aşikar… Ama bunu çocukların bedenini kullanarak yapmak kadar ürkütücü bir şey yok İslam dini mantık dinidir ve en mantıklı cevaplar kılavuzumuz Kuran ı Kerim dir. Dinimizin ve kitabımızın bize anlattıklarını idrak ederek yaşamaya gayret edersek kurtuluşa erenlerden oluruz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER