Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
EMRAH

Gözlemci Anne: Evde 23 Nisan

Birçok çocuk bugüne özenle hazırlandı. Daha öncesinde okulda hazırlıklarını tamamlayan çocuklarımız biraz mahsun, ezberledikleri şiirleri gösterileri 23 Nisan kostümlerini sergileyemedikleri için üzgünler. İçinde bulunduğumuz pandemi sebebiyle her şey değişti.

23 Nisan’ı evlerde de coşkuyla kutlamak mümkün…

Evimizin bir köşesini 23 Nisan köşesi olarak düzenleyelim. Bayraklar, süsler, balonlar ve çocuğunuzla beraber hazırladığınız etkinliklerle donatalım. Bunları çocuklarımızla işbirliği içinde yapmak onları çok sevindirecektir. 23 Nisan ile ilgili videolarla şarkılarla ailece bayram havasında dans ederek çocuğunuza destek olabilirsiniz.Sizinde çocukken ezberlediğiniz bir şiir, şarkı varsa çocuğunuza söyleyebilirsiniz. Hatta o yıllara ait çekilmiş fotoğrafınız veya sakladığınız bir eşya varsa o günün anısını anlatarak çocuğunuzla paylaşabilirsiniz. Bu gün onların günü, onları mutlu etme günü. Çocuklarınızın istediği bir oyunu oynayabilirsiniz veya mutfak etkinliği; ay yıldızlı kurabiyeler yapabilirsiniz. 23 Nisan’ın çocuklar için ilan edilen bir bayram olduğunu hissettirin, gün içerisinde yaptığımız tüm ekinlikleri video kaydı alarak saklayabilirsiniz. İleri ki yıllarda kendisini izlemek onu mutlu edecektir.

Uzun süre evde kaldıkları için böyle faaliyetlere ihtiyaçları var. Bu zor zamanları verimli hale getirmek siz ebeveynlerin elinde. Aydınlık yarınlar için mutlu çocuklar yetiştirmeliyiz. Mutlu yetişen her birey etrafına da mutluluk verir.Atamızın armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum.

Neşeyle Kalın…

Evde Kalın…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER