Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  20,96
  %0,73
 • EURO
  22,46
  %-0,26
 • ALTIN
  1,31
  %-0,69
 • BIST
  5,114
  %3,13
Cübbeli Ahmet Hoca: ‘Rüyamda gördüm, darbe tehlikesi var’

Cübbeli Ahmet Hoca: ‘Rüyamda gördüm, darbe tehlikesi var’

‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, konuk olduğu bir programda darbe tartışmalarıyla ilgili “Darbe tehlikesi var, ben rüyalar gördüm” ifadelerini kullandı. İktidara yakın çevrelerin ‘darbe’ tartışmaları açtığı günlerde konuyla ilgili bir çıkış da ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’den geldi.

‘ÖNÜMÜZDE BU TEHLİKE MEVCUT

6-7 ay önce bir rüya gördüğünü belirten Cübbeli Ahmet Hoca, “Tayyip Bey’in bundan nemalandığını düşünmüyorum. Darbe söylentileri var, darbe tehlikesi de var. Ben rüyalar gördüm. 4-5 senelik bir süreç. Ben rüyamda görmüştüm 7 ay sonra 15 Temmuz oldu. Benimle röportaj yapılmıştı. Ben yine darbe tehlikesi görüyorum. FETÖ ve destekçileri değil” diye konuştu.

“RÜYALARA GÖRE DARBE TEHLİKESİ VAR”

6-7 ay önce bir rüya gördüğünü belirten Cübbeli Ahmet Hoca, “Ben bu rüyayı yakın görmedim. Yakın derken var 6-7 ay. Bir kaç rüya gördüm 15 Temmuz’dan sonra. Bu rüyalara göre darbe tehlikesi var. Askeri bir darbe. Ben durduruldum, indirildim, kimlik soruldu. Sokağa çıkma yasağı var. Bu şekilde gördüm. Allah muhafaza buyursun” şeklinde konuştu.

CANAN KAFTANCIOĞLU’NU ELEŞTİRDİ

Canan Kaftancıoğlu’na yönelik eleştirilerde de bulunan Cübbeli, “Yalnız şu var yani Canan Kaftancıoğlu, zaten DHKP-C kafasıyla PKK kafasıyla devlete seri katil diyen bir kafa. Darbe olsa ona mı yarayacak sanki? Darbe olsa ona da yaramayacak” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?