Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  20,96
  %0,73
 • EURO
  22,46
  %-0,26
 • ALTIN
  1,31
  %-0,69
 • BIST
  5,114
  %3,13
Çiçekçiler Anneler Günü İçin Hazır

Çiçekçiler Anneler Günü İçin Hazır

Kestelli Çiçekçiler Anneler Gününe Hazır

Anneler Günü nedeniyle çiçek dağıtımını kısıtlamadan muaf tutmasıyla harekete geçen Kestelli çiçekçiler hazırlıklarını tamamladı.Telefon ve internet üzerinden sipariş alan çiçekçiler aldıkları siparişleri servis araçları ile müşterilerine iletiyorlar.Kestel’de yıllardır çiçekçilik yapan Dilek Çiçek Evi’nin sahibi Erhan Kurt, “Anneler Günü için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Her bütçeye uygun çiçeklerimiz mevcuttur. Bizleri telefonla aradıkları taktirde servis araçlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Annelerimiz evlerinden çıkmasınlar, biz kapılarına kadar çiçeklerimizi getiririz.” diye konuştu.

Kestel Online paylaştı: 9 Mayıs 2020 Cumartesi

Anneler Günü nedeniyle çiçek dağıtımını kısıtlamadan muaf tutmasıyla harekete geçen Kestelli çiçekçiler hazırlıklarını tamamladı.


Telefon ve internet üzerinden sipariş alan çiçekçiler aldıkları siparişleri servis araçları ile müşterilerine iletiyorlar.


Kestel’de yıllardır çiçekçilik yapan Dilek Çiçek Evi’nin sahibi Erhan Kurt, “Anneler Günü için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Her bütçeye uygun çiçeklerimiz mevcuttur. Bizleri telefonla aradıkları taktirde servis araçlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Annelerimiz evlerinden çıkmasınlar, biz kapılarına kadar çiçeklerimizi getiririz.” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?