Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  21,85
  %1,31
 • EURO
  23,57
  %1,84
 • ALTIN
  1,38
  %1,39
 • BIST
  5,388
  %0,30
Bursa’dan Doğubeyazıtlı Çocuklara En Anlamlı Pasta

Bursa’dan Doğubeyazıtlı Çocuklara En Anlamlı Pasta

Bursa’da Özel bir anaokulu işleten Özlem Yakupoğlu ve Çiğdem Öztürk tarafından, sosyal sorumluluğa dikkat çekmek için Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesindeki Aşağı Telçeker Köyü’nde, daha önce yaş pasta yiyemeyen çocuklara sürpriz doğum günü pastası gönderildi.

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bir Anaokulu’nu işleten Çiğdem Öztürk’ün geçtiğimiz gün doğum günü olması sebebiyle kız kardeşi Özlem Yakupoğlu ve Anaokulu çalışanları ile birlikte doğum günü sürprizi hazırlandı.

Ancak doğum günü münasebetiyle hazırlanan doğum günü pastası, sosyal sorumluluğa dikkat çekmek adına Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde Aşağı Telçeker Köyü’nde yaşayan ve daha önce yaş pasta yemeyen çocuklara gönderildi.

İlçede öğretmenlik yapan bir gönüllü aracılığıyla iletişim sağlanarak Doğubeyazıt’lı çocuklara ulaştırılan pasta, çocuklara büyük mutluluk yaşattı, bu anlar ise kameralar tarafından görüntülendi.

Anaokulunun işletmecisi Çiğdem Öztürk, Özlem Yakupoğlu ve Anaokulu çalışanları, geleceğimizin teminatı olan bu çocuklar için sosyal sorumluluğa dikkat çekmek adına doğum günü pastasını hediye ettiklerini belirtti.

Ayrıca çocuklara, kırtasiye ve eğitim malzemeleri de hediye edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?