Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Eğitim

Bursa’dan Doğubeyazıtlı Çocuklara En Anlamlı Pasta

VİDEOYU PAYLAŞ

Bursa’da Özel bir anaokulu işleten Özlem Yakupoğlu ve Çiğdem Öztürk tarafından, sosyal sorumluluğa dikkat çekmek için Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesindeki Aşağı Telçeker Köyü’nde, daha önce yaş pasta yiyemeyen çocuklara sürpriz doğum günü pastası gönderildi.

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bir Anaokulu’nu işleten Çiğdem Öztürk’ün geçtiğimiz gün doğum günü olması sebebiyle kız kardeşi Özlem Yakupoğlu ve Anaokulu çalışanları ile birlikte doğum günü sürprizi hazırlandı.

Ancak doğum günü münasebetiyle hazırlanan doğum günü pastası, sosyal sorumluluğa dikkat çekmek adına Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde Aşağı Telçeker Köyü’nde yaşayan ve daha önce yaş pasta yemeyen çocuklara gönderildi.

İlçede öğretmenlik yapan bir gönüllü aracılığıyla iletişim sağlanarak Doğubeyazıt’lı çocuklara ulaştırılan pasta, çocuklara büyük mutluluk yaşattı, bu anlar ise kameralar tarafından görüntülendi.

Anaokulunun işletmecisi Çiğdem Öztürk, Özlem Yakupoğlu ve Anaokulu çalışanları, geleceğimizin teminatı olan bu çocuklar için sosyal sorumluluğa dikkat çekmek adına doğum günü pastasını hediye ettiklerini belirtti.

Ayrıca çocuklara, kırtasiye ve eğitim malzemeleri de hediye edildi.

DİĞER VİDEOLAR