Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  20,96
  %0,73
 • EURO
  22,46
  %-0,26
 • ALTIN
  1,31
  %-0,69
 • BIST
  5,114
  %3,13
Belediye’den Ücretsiz Online İngilizce Kursu Hizmeti

Belediye’den Ücretsiz Online İngilizce Kursu Hizmeti

Kestel Belediyesi, Oxford As Academy Uluslararası Dil Okulları ortaklığıyla, ücretsiz olarak A1 seviyesinde İngilizce Kursu hizmeti sunuyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yürüten Kestel Belediyesi, Oxford As Academy Uluslararası Dil Okulları ortaklığıyla, tüm Kestellilere ücretsiz olarak A1 seviyesinde İngilizce Kursu hizmeti sunuyor.

Her yaştan, 25 kişilik sınıflarda ‘Online’ olarak verilecek olan dil eğitiminin ardından, eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verilecek.

Kestel Belediyesi olarak her alanda sosyal çalışma yapmanın önemini vurgulayan Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ‘’ Bugüne kadar eğitimden spora, sağlıktan kültüre birçok etkinlik gerçekleştirdik. Gelişmiş, modern bir Kestel için çalışmalarımız her alanda, her zaman devam edecek. Bu dönemde yabancı dilin önemini hepimiz biliyoruz. Bir fark oluşturmak, bir adım öne geçmek için yabancı dil bilmemiz gerekiyor. Bizler de Kestel Belediyesi olarak, Oxford As Academy Uluslararası Dil Okulları ortaklığı ile, siz kıymetli hemşehrilerimize ücretsiz olarak A1 seviyesinde İngilizce Kursu hizmeti veriyoruz. Amacımız, pandemi süresinde dil eğitiminden uzak kalan ve mesleki anlamda kendini geliştirmek isteyen gençlerimize, çocuklarımıza, her yaştan bireylerimize, dil becerilerini geliştirme imkanı sunmak. Online olarak gerçekleşecek kursumuzu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları da verilecek. Kestel Belediyesi web sayfası üzerinden online kayıtlarımız devam ediyor. Kısa sürede hemşehrilerimizin yoğun talebiyle karşılaştık. Tüm hemşehrilerimizi, yeni bir dil öğrenmeye bekliyorum’’ diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?