Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye Başkanı Önder Tanır Muhtarlarla Buluştu

Kestel Belediye Başkanı Önder

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Kestel ilçesindeki muhtarlarla istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıda konuşan Başkan Tanır, ‘’Hemşehrilerimiz ile belediye arasında köprü olarak, bölgelerindeki talepleri bizlere aktaran muhtarlarımızla yakın çalışma yürütüyoruz ve yürütmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya Başkanlığı’nda yürütülen muhtarlar toplantısına katıldı. Toplantıda, ilçedeki tüm muhtarlar ve daire amirleri hazır bulundu. Sağlık, eğitim, yol çalışmaları, kaldırımların düzenlenmesi ve yürütülen diğer çalışmalar üzerinde durularak, yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalar istişare edildi. Kaymakam Karakaya, Başkan Tanır ve daire amirleri, muhtarların talep ve sorunlarını değerlendirdi.

Toplantıda konuşan Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ‘’ Asli belediye hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirmek adına vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dikkate alarak titizlikle inceliyoruz. Ortak akıl düşüncesiyle yaptığımız tüm hizmetlerde vatandaşlarımızın fikir ve görüşleri önceliğimizi oluşturuyor. Bunu yaparken de mahallelerde atan nabzı en iyi bilen, vatandaşlarla belediye arasında köprü olarak bölgelerindeki talepleri bizlere aktaran muhtarlarımızla yakın çalışma yürütüyoruz. Hemşerilerimizin taleplerinin tespit edilerek, hizmet önceliklerimizin belirlenmesinde muhtarlarımızın desteğini alıyoruz. Mahallelerimizin huzuru ve daha yaşanabilir olması için muhtarlarımıza büyük görev düşüyor.Sizler istekleri, sorunları ve önerileri bize bildiriyorsunuz, bizlerde, her konuda bize destek olan Sayın Kaymakamımız ile birlikte çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı yürütüyoruz, yürütmeye devam edeceğiz.’’ diye konuştu.