Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Tanır Küçük Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

Kestel Belediye Başkanı Önder

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, pandemi süresince gösterdikleri sabır ve özveri için esnafa teşekkür etti.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Ak Parti Kestel İlçe Başkanı Sinan Aktaş ve İlçe teşkilatı, Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek hem hasbihalde bulundu hem de gelen talepleri dinledi.

Başkan Tanır, tüm sanayi esnafına ‘Hayırlı Kazançlar’ dilerken, pandemi süresince gösterdikleri sabır ve özveri için de esnafa teşekkür etti. Öte yandan Başkan Tanır, Ekonomik Kalkınma Paketleriyle ilgili esnafla bilgi ve fikir alışverişinde bulundu. Ziyarete ilişkin konuşan Başkan Tanır, ‘’İlçemizdeki esnaflarımızla güzel bir birliktelik yakaladık. Sıklıkla bir araya gelerek, gerçekleştireceğimiz çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunuyoruz. Esnafı güçlü olan bir ilçe daha güçlü olur, yarınlara daha güvenle bakar. Dolayısıyla esnafımızın güçlü olması, Kestel’in de güçlü olmasına katkı sunacak. Esnafımızla pandemi sürecini de değerlendirdik. Biz yerel yönetimlerin ne gibi destekleri olabileceği hususunda fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah, hep beraber bu günleri geride bırakacağız, ben bu doğrultuda yapacağımız çalışmaların milletimize ve esnafımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum.’’ dedi.