Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  20,96
  %0,73
 • EURO
  22,46
  %-0,26
 • ALTIN
  1,31
  %-0,69
 • BIST
  5,114
  %3,13
Başkan Tanır İlçe Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Tanır İlçe Esnafını Ziyaret Etti

Kestel  Belediye Başkanı Önder Tanır ve AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, AK Parti Kestel İlçe Yönetimi ile birlikte, pandemi süresinde normalleşmeye geçilmesiyle ilçe esnafını ziyaret etti.

 

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, AK Parti Kestel İlçe Başkanı Sinan Aktaş ve İlçe Yönetimi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1 Haziran’dan itibaren teşkilatların sokağa inmesi talimatıyla, ilçede bulunan esnafları ziyaret etti. Bursa Caddesi’ndeki tüm esnafa ‘Hayırlı Kazançlar’ dileyen heyet, pandemi süresince gösterdikleri sabır ve özveri için de esnafa teşekkür etti. Milletvekili Ödünç, Başkan Tanır ve Başkan Aktaş, Ekonomik Kalkınma Paketleriyle ilgili esnafla bilgi ve fikir alışverişinde bulundu.

”ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERİN DAHA GÜZEL OLACAĞI YÖNÜNDE İZLENİMLER ALDIK”
Esnaf ziyaretine ilişkin konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, ”Kestel ilçemizde bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnafımızın, pandemi döneminde yaşamış oldukları sıkıntıları dinledik, çözüm üretmeye çalıştık. Genel itibariyla, önümüzdeki günlerin daha güzel olacağı yönünde izlenimler aldık. Bu doğrultuda, yapacağımız çalışmaların milletimize ve esnafımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi

”BU GÜNLERİ GERİDE BIRAKACAĞIZ ”
Virüs salgınının alınan tedbirlere uyulmasıyla bertaraf edilebileceğini belirten Belediye Başkanı  Önder Tanır, “Normalleşme sürecinde tekrardan faaliyetlerine başlayan esnafımıza bol ve bereketli işler diledik. Bu süreçte neler yapılabileceğini, biz yerel yönetimlerin ne gibi destekleri olabileceği hususunda fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah, hep beraber bu günleri geride bırakacağız, sadece biraz daha sabretmemiz ve kurallara uymamız gerekiyor.” dedi.

”TÜM KADROLARIMIZ İLE SAHADA OLACAĞIZ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla sahaya indiklerinin altını çizen AK Parti Kestel İlçe Başkanı Sinan Aktaş, ” 1 Haziran itibariyle tüm kadrolarımız ile sahaya indik. Esnafımızı dinliyor, fikir alıyor fikir veriyoruz. Her zaman esnafımızın arkasındayız, destekçisiyiz. İnşallah, bu süreci en kısa sürede atlatacağız ve esnafımız eski canlılığına geri dönecek. Bu süreçte, belediye başkanımızla, vekillerimiz ile, tüm kadrolarımız ile sahada olacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?