Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Önder Tanır, Pazar Yerlerini Denetleyip, Maska Dağıttı

Kestel Belediye Başkanı Önder

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, pazar yerlerinde alınan tedbirleri yerinde inceleyerek, vatandaşlara maske dağıttı.


Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, İlçe Kaymakamı Ahmet Karakaya, İlçe Emniyet Müdürü Okan Şen ve ilçe Jandarma Komutanı Can Ayhan, ilçedeki Cuma pazarında alınan  Koronavirüs tedbirlerini, yerinde inceledi.

Tezgahları gezen Önder Tanır, hem pazarcı esnafını hemde müşterileri, hijyen ve sosyal mesafe kuralı hakkında bilgilendirdi. Başkan Tanır, Kaymakam Ahmet Karakaya, Emniyet Müdürü Okan Şen ve Jandarma Komutanı Can Ayhan, pazar yeri girişine kurulan kontrol noktasında, vatandaşlara maske dağıttı.

Konuya ilişkin konuşan Başkan Önder Tanır, ”Koronavirüs salgını sebebiyle ilçemizdeki pazar yerlerinde çok ciddi önlemler aldık. Zabıta ekiplerimiz, oluşturdukları kontrol noktalarında maske dağıtımı yapıyor ve pazar yerlerine sınırlı sayıda müşteri alıyor. Tezgahlar arasındaki mesafe en az 3 metre olarak ayarlanıyor. Bizlerde, sokağa çıkma yasağına saatler kala, alınan tedbirleri yerinde inceledik ve vatandaşlarımıza maske dağıttık. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, alışveriş ihtiyaçlarını hemen karşılayıp, gece yarısı sokağa çıkmamaları ve 2 gün sürecek olan yasağa uymalarıdır.” dedi.