Kestel'in Tarafsız Haber Sitesi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  19,09
  %0,20
 • EURO
  20,61
  %0,55
 • ALTIN
  1,20
  %-0,84
 • BIST
  4,997
  %-0,68
Başkan Önder Tanır 65 Yaş Üstü Vatandaşlarla Bayramlaştı

Başkan Önder Tanır 65 Yaş Üstü Vatandaşlarla Bayramlaştı

Başkan Önder Tanır 65 Yaş Üstü Vatandaşlarla Bayramlaştı

Korona virüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar bayramın birinci günü verilen izinle sokağa çıktı. Saat 14.00 itibariyle başlayan izin 20.00'ye kadar devam edecek. Kestel Meydanında ve parklarda bir araya gelen 65 yaş ve üzeri vatandaşlar hem birbirleriyle bayramlaştı hem de güneşli havanın tadını çıkardı.Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır 65 yaş üstü Kestelli vatandaşları unutmadı. Meydanları ve parkları dolaşarak 65 yaş üzeri vatandaşlarla bayramlaştı ve çeşitli hediyeler verdi.Konuyla alakalı konuşan Başkan Tanır, "Bayramımız biraz buruk geçiyor, belki büyüklerimizin ellerini öpemedik , küçüklerimizi doya doya öpemedik. Biz de bugün 65 yaş üstü abilerimizle ablalarımızla bayramlaşıp hediyelerini verdik. Hatırlanmak büyüklerimizin çok hoşlarına gidiyor, çok onore oluyorlar. Buruk da olsa bir bayram geçiriyoruz, inşallah bu günlerde geçecek ve kucaklaşacağımız bayramlar yakındır" diye konuştu.

Kestel Online paylaştı: 24 Mayıs 2020 Pazar

Korona virüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar bayramın birinci günü verilen izinle sokağa çıktı. Saat 14.00 itibariyle başlayan izin 20.00’ye kadar devam edecek. Kestel Meydanında ve parklarda bir araya gelen 65 yaş ve üzeri vatandaşlar  hem birbirleriyle bayramlaştı hem de güneşli havanın tadını çıkardı.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır 65 yaş üstü Kestelli vatandaşları unutmadı. Meydanları ve parkları dolaşarak 65 yaş üzeri vatandaşlarla bayramlaştı ve çeşitli hediyeler verdi.

Konuyla alakalı konuşan Başkan Tanır, “Bayramımız biraz buruk geçiyor, belki büyüklerimizin ellerini öpemedik , küçüklerimizi doya doya öpemedik. Biz de bugün 65 yaş üstü abilerimizle ablalarımızla bayramlaşıp hediyelerini verdik. Hatırlanmak büyüklerimizin çok hoşlarına gidiyor, çok onore oluyorlar. Buruk da olsa bir bayram geçiriyoruz, inşallah bu günlerde geçecek ve kucaklaşacağımız bayramlar yakındır” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?