Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ekonomi

Barakfakih OSB’de Altyapı Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

VİDEOYU PAYLAŞ

Bursa büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaş ve Kestel belediye başkanı Önder Tanır,  Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi’nde (BOSAB) sürdürülen alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Bursa büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaş ve Kestel belediye başkanı Önder Tanır,  Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi’nde (BOSAB) sürdürülen alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, BARSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Arif Demirören’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Büyükşehir belediye başkanı Aktaş yaptığı açıklamada, ” Bursa’mızda birbirinden değerli 18 tane organize sanayi bölgelerimiz var. Barakfakih organize sanayi bölgemizde bu manada oluşumunu tamamlıyor eksikliğini gideriyor. Daha önceki yoğun yağışlar da altyapısı ciddi sorunlar çıkarıyor, özellikle son dudaklı ve Narlıdere de hissedilen yağışlarda sel baskınında ciddi hasara neden olmuştu. Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi yönetimimiz harekete geçti ve 2 etap halinde planlanan işin 1. Etap ihalesi yapıldı. Şu an %50lik çalışma da yaklaşık 11377 metrelik bir şebeke hattı, burada 1800 borularla gerçekten çok uzun vadeli çok güzel bir çalışma yapılıyor. 2. Etap olan 17 buçuk kilometre hatta da inşallah başlamış olacaklar. Ben sanayicilere çok teşekkür ediyorum. Bugün altyapı çalışmasını yerinde incelemek hem de beraberinde yapılan çalışmaların bundan sonra yapılacak çalışmaları bölge müdürümüz den dinlemek için bir araya geldik. Hayırlı uğurlu olsun emeği geçen katkısı oralara dan Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

DİĞER VİDEOLAR