Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fotoğraf Galerisi

Barakfakih Mahallesi’nde 28 Mikrobüs Törenle Hizmete Girdi

VİDEOYU PAYLAŞ

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Barakfakih mahallesinde toplum ulaşım kalitesini artırmak amacıyla alınan 26 yeni mikrobüs yapılan törenle hizmete girdi.

Barakfakih mahallesinde toplu ulaşım kalitesini artırmak adına, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen 26 yeni mikrobüs yapılan törenle hizmete başladı.

Mikrobüslerin Barakfakih ulaşımına kazandırılma törenine, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Barakfakih’te yaşayan vatandaşlar katıldı. Aktaş, törende yaptığı konuşmada, “Barakfakih, Bursa’nın en özel mahallelerinden biri, Kestel Belediye Başkanımızın da bizim de bu mahalleyle ilgili çalışmalarımız var. Bugün hizmete sunduğumuz araçlarımız aynı zamanda engelli vatandaşlarımızın da rahatça kullanabileceği şekilde dizayn edilmiş. Hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, tören konuşmasında, “Büyükşehir belediyemiz olarak 17 ilçe de  olduğu gibi ilçemizde de pek çok güzel işlere imza atıldı. Mandıras deresi rekreasyon alanı düzenlemesinden, köylerimizdeki arazi yolların asfaltlanmasından, Çataltepe nin göletine kadar pek çok konuda hizmet aldık. Bu açıdan öncelikle tüm hizmetleri için ben Alinur başkanımız başta olmak üzere büyükşehrimize şükranlarımı arz ediyorum. Ulaşım konusunda önemli olan 26 aracın kazandırılması noktasında emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“BARAKFAKİH BURSA’NIN EN ÖZEL MAHALLELERİNDEN BİRİ”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, törende yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Öncelikle otobüslerimiz hayırlı uğurlu olsun. BURULAŞ olarak, insanları sabahları işine, akşamları evine kavuşturuyoruz. Her geçen gün büyüyen şehrimizde ulaşım hep ön planda olan bir konu. Ulaşımla ilgili önemli çalışmalarımız oldu, devam eden çalışmalarımız da var. Biz bu şehirde yaşayan 3 milyon insanın tümüne hizmet etmeyi görev edindik. Her bir vatandaş bizim için çok kıymetli. Araçlarımızın yüzde 75’ini yeniledik. Tüm araçlarımız kamera sistemleriyle izleniyor. Barakfakih, Bursa’nın en özel mahallelerinden biri, Kestel Belediye Başkanımızın da bizim de bu mahalleyle ilgili çalışmalarımız var. Bugün hizmete sunduğumuz araçlarımız aynı zamanda engelli vatandaşlarımızın da rahatça kullanabileceği şekilde dizayn edilmiş. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

DİĞER VİDEOLAR