Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Bursa

AK Parti Kestel İlçe Başkanlığından Geniş Kapsamlı İstişare

VİDEOYU PAYLAŞ

AK Parti Kestel İlçe Başkanlığı geniş kapsamlı istişare toplantısını Saitabat  Şelale Dere restoran’da,  pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirdi.

Toplantıya, İl Koordinatörleri Zeynep Höcük, Asuman Akçay Sakallı, Belediye Başkanı Önder Tanır, İlçe Teşkilatı, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanlarımız ile birlikte istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşan AK Parti Kestel İlçe Başkanı Sinan Aktaş, “Partimizin bize yüklediği sorumluluklar çerçevesinde, geçen hafta mahalle muhtarlarımızı, belediye başkanımız ile birlikte Cumhur İttifakı’nı da buraya dahil ederek bir toplantı gerçekleştirdik. Burada mahallelerimizin muhtarlar üzerinden öneri ve taleplerini aldık. Bugün siyasi çizgide mahalle başkanlarımızı toplayarak onlara da aynı bilgilendirmeleri ve partimizin çalışmalar hakkında bilgiler aktarlık. 24 Mart günü yapılacak büyük kongremize de davet konusunda bilgilendirmeler yaptık. İnşallah kongremizin de partimize yakışır bir şekilde coşkulu bir şekilde neticelenmesi bekliyoruz. Zaten hizmet hareketi olan partimizin sadece bir siyasi parti değildir. Biz 19 yıldır ülkemize hizmet anlamında yön veren bir siyasi hareketiz. İnşallah bu yeni kurulacak yönetimimiz de Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemizi daha yukarıya taşıyacaktır. Bu hareketin yerel anlamda bölgelerimizde aynı heyecanla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bugün burada partimize yakışan bu birlik ve beraberliği net bir şekilde gördük. Motivasyon açısından bizlere de iyi oldu yok yola devam diyoruz.” şeklinde konuştu.

İstişare toplantısında mahalle başkanlarının öneri ve taleplerini dinleyen Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır,” İlçe başkanlığımız, il koordinatörlerimiz, meclis üyelerimiz ve mahalle temsilcilerimizin katıldığı bir toplantı gerçekleştirdik. Burada öncelikle önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan büyük kongremizin hazırlıkları ve  kongre aşamasında yapılacaklar konusunda bir istişarede bulunduk. Akabinde merkez mahallelerimizde ve kırsal mahallelerimizde yapmış olduğumuz çalışmalar konusunda ve bundan sonra yapacağımız çalışmalar konusunda bilgilendirmeler yaptık. Kendilerinin taleplerini gelinen noktadaki talepleri son taleplerini almış olduk. Güzel birlik beraberlik içerisinde bir istişare toplantısı neticelendi. İnşallah hizmetlerimizi bu şekilde teşkilatımızın en uç noktasındaki mahalle temsilcilerimizi de işin içine katmak suretiyle seçim beyannamemizde ortaya koymuş olduğumuz vaadlerimizin çok üstünde hizmetlerle, gerek merkezin gerek kırsalın çok daha mutlu ve huzurlu bir ortamda, bu seçim dönemini tamamlaması için birlikte çalışmaya gayret ediyoruz. İnşallah 2023 manifestosu niteliğinde Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki önümüzdeki hafta yapılacak olan genel kongremize tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Birlik beraberlik içerisinde inşallah ülkemiz çok daha güzel günlere kavuşacak. Ben güzel bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Katılan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

DİĞER VİDEOLAR