Bilgi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  $4.206,8900
 • EURO
  $1,1121
 • ALTIN
  $62.274,0200
 • BIST
  $193,3000
Kestel Belediyesi’nden Balkan Panayırı: Dünyaca Ünlü Sanatçı Azis Sahne Alacak

Kestel Belediyesi’nden Balkan Panayırı: Dünyaca Ünlü Sanatçı Azis Sahne Alacak

Kestel Belediyesi, bu yıl yedincisini düzenleyeceği Balkan Panayırında, sürpriz sanatçıları Kestelliler ile buluşturuyor.

4 gün sürecek olan ve Işın Karaca, Emre Kaya, Canbay & Wolker’ın sahne alacağı panayırın son gecesinde ise Dünyaca Ünlü Sanatçı Azis sahne alacak.


Kestel Belediyesi 7.Geleneksel Balkan Panayırı, 16-19 Eylül tarihleri arasında Yeni Mahalle Açık Otopark Alanı’nda gerçekleşecek. 4 gün sürecek olan panayırda ünlü sanatçılar Işın Karaca, Emre Kaya, Canbay & Wolker sahne alacak. 19 Eylül tarihinde ise ‘Balkanların Tarkan’ı olarak bilinen Dünyaca ünlü sanatçı Azis, sahneye çıkacak.

Yemek stantları ve oyun alanlarının da yer alacağı panayır, ücretsiz ve halka açık olacak. Öte yandan COVİD-19 tedbirlerinin üst seviyede tutulacağı panayırda, HES Kodu zorunluluğu olacak. Panayıra ilişkin konuşan Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ‘’Bu yıl yedincisini düzenleyeceğimiz Balkan Panayırında farklı bir konsept, farklı bir eğlence ile Kestelli hemşehrilerimizin, Balkan göçmeni hemşehrilerimizin karşısına çıkacağız. 4 gün kesintisiz sürecek olan panayır, Kestel’e çok yakışacak ve Kestel’in ayrıcalığı yine ön plana çıkacak. Panayırımızı, Balkan göçmeni vatandaşlarımızın yoğun olduğu Yeni Mahalle Konutlar Bölgesinde gerçekleştireceğiz. Tüm Kestellileri, unutulmaz bir eğlence yaşamaları için panayırımıza bekliyoruz’’ diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?