Bilgi
Kestel Online web sitemize hoş geldiniz..

 • DOLAR
  $4.206,7000
 • EURO
  $1,1143
 • ALTIN
  $61.962,3800
 • BIST
  $193,8000
AK Parti Kestel İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Kestel İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

Kestel AK Parti 51. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

https://youtu.be/Ci-51WUtW-8

Kestel Belediyesi kültür merkezinde gerçekleşen programa Milletvekili Muhammed Müfit Aydın, Milletvekili Atilla Ödünç, İl Başkan Yardımcısı Setenay Yüksel Olguner, Belediye Başkanı Önder Tanır, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle temsilcileri ve partililer katıldı.

Programda konuşan AK Parti Kestel İlçe Başkanı Sinan Aktaş, “Teşkilatımız tüm sorumluklarını samimiyetle ve her zaman olduğu gibi eksiksiz olarak yerine getirerek öne çıkan ilçeler arasında yerini almıştır. Tüm parti kademelerimizle, yönetim kurulumuzla, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, Belediyemiz ve Meclis üyelerimiz ile bu davanın en iyi şekilde temsil edilmesi gayreti ve çabası içindeyiz. Biz sadece bir siyasi parti değiliz. 20 Yıldır ülkemizi yöneten ülkemize yön veren siyasi hareketiz. Kestel Teşkilatı olarak gerçekten çok büyük bir aileyiz, hiçbir mazeret ve gerekçe sunmadan dava hasasiyeti ile Partimizin hedefleri doğrultusundan kardeşlik hukuku içerisi yürüyeceğimize ben yürekten inanıyorum” dedi.

Bu  davanın bir neferi olmaktan gurur duyduğunu ifade eden, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, “51 sayısı  bile aslında bu hareketin ne kadar derin, ne kadar önemli, milletimiz içinde saygı ve sevgi çerçevesinde ne kadar sahip çıkıldığını başlı başına bir ibaresidir. Bunun özelikle altını çizmek istiyorum 20 yıla yaklaşan kabaca çeyrek asır diyebileceğimiz bir süredir, kesintisiz olarak bu millete hizmet ederek, Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesi ile bu davanın bir neferi bir üyesi olmaktan da şeref duyduğumu belirtmek isterim. Kestel’de  güzel bir kardeşlik ortamı güzel bir hizmet ortamı var. 2,5 yıldır yapmış olduğumuz işlemler genel manada ilçemizle, ilçe başkanımızla, özellikle de yürütme kurulundaki arkadaşlarımızla ve meclis üyelerimizle istişareyi son derece önemsiyoruz. Mümkün olduğu kadar elden bırakmamaya çalışıyoruz. bu davada bir taş kaldırıp taş üstüne koyan herkezden  Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?